Proje Hakkında

Anasayfa » Proje Hakkında

Milat 2 konut projesi Ankara Sincan ve Etimesgut sınırında ana caddeye cephede yükselen, modern ve estetik bir mimari projedir. Yüksek kaliteli imalat teknolojilerinin kullanıldığı projede, ihtiyacınız olan her detay düşünüldü ve projeye dahil edildi. Hayat standartlarınızı yükseltecek projelerde yer almak istiyorsanız, bu proje tam sizlik. Sincan, Etimesgut satılık ev veya Sincan satılık dükkan arayışı içerisinde olan yatırımcılar için mükemmel bir fırsat olan proje, cazibe merkezi olarak dikkat çekiyor.

Geniş Hacimli Daireler

Milat 2 projesinden satın alacağınız daireler, oldukça geniş iç hacimleri ile dikkat çekmektedir. Modern yapılarda nadiren görülen genişlikler, bu projede bir standart olarak sunulur. Geniş ailelerin rahatça mükemmel yaşam alanlarına dönüştürebilecekleri 3+1 ebeveyn banyolu ve balkonlu daireler, sadece yatırım için değil, oturmak için de mükemmel bir seçim olarak karşımıza çıkıyor. Hatta Milat 2 projesinden yatırım maksadıyla Sincan ve Etimesgut satılık ev araması yaparak projeyi görmeye gelenler, buraya taşınma kararını veriyor. Biz projemizden çok eminiz, siz de gördüğünüzde ne demek istediğimizi anlayacaksınız.

Tam Donanım ve İleri teknoloji

Projemiz kapsamında inşa edilen binalarımız, son imar yönetmeliği kapsamında belirlenen tüm standartlara uygun hatta bu standartların üzerinde yapılardır. Çift asansörlü, yangın tahliye hatlı ve ısı yalıtımı yapılmış olan projemiz, bununla birlikte tüm materyalleri özenle seçilmiş ürünlerin kullanıldığı bir projedir. Sincan’da ve Etimesgut’ta ana cadde üzerinde satılık dükkan arayışı içerisindeyseniz, bölgenin cazibe merkezi olan bu yapılardan dükkan satın alabilir, hatta evinizi de aynı yere taşıyabilirsiniz. Yeni nesil yapıların çok azında bulunan kapı açma ve otomasyon sistemlerinin kurulu olduğu binalarımızda, her daire için bir depolama alanı bulunmakta ve sosyal tesis olarak kullanılmak maksadıyla her binada özel alanlar rezerve edilmiş durumdadır. Bu yapılarda ihtiyaç duyacağınız her şey önceden sizin için hazırlandı. Tek yapmanız gereken eşyalarınızı nakledip, konfor ve huzurun tadını çıkarmaya başlamak olacak.

Sınırlı Sayıda Avantajlı Daire ve Dükkan Sizi Bekliyor

Milat 2 Projesi, Sincan ve Etimesgut’ta satılık ev arayışı içerisinde bulunanların ilgisini yoğun bir şekilde toplamaktadır. Aynı şekilde projemiz dahilinde sayıları oldukça sınırlı olan dükkanlarımız da Sincan satılık dükkan araması yapanlar tarafından talep görmektedir. Estetik ve nitelikli yapılaşmanın en iyi örneklerinden olan Milat 2 projesinde siz de yerinizi hemen alabilirsiniz. Örnek dairemizi ziyaret ettikten sonra zaten bu projeyi kaçırmak istemeyeceksiniz. Size sunacağımız avantajlı satın alma koşulları sayesinde bir ev veya dükkan sahibi olabilir, evinizi bir üst seviyeye taşıyıp yenileyebilir veya yatırım maksadıyla bu projeden satın alım yapabilirsiniz. Siz de Sincan ve Etimesgut’ta satılık ev arayışı içerisindeyseniz yada ticari faaliyetleriniz ya da yatırımlarınız için Sincan ve Etimesgut’ta satılık dükkan fırsatlarını takip ediyorsanız, bize hemen ulaşın. Uzun vadede değil, çok kısa zaman dilimi içerisinde fiyatlarını misli ile artıracak bu projede hemen yerinizi alın. Size bir telefon kadar uzaktayız. Projemize dahil olmak için tek yapmanız gereken harekete geçmek, size yardımcı olmaktan memnuniyet duyacağız.