Kurumsal

Anasayfa » Kurumsal

Kalite Önceliğimiz

Yapı projelerinin tamamında, kaliteli işçilik ve materyal ile çalışılmakta, uzun ömürlü ve kullanışlı yapılar ortaya çıkarılmaktadır.  Kalite ve maliyet kıyaslamasında daima kalite yönünde inisiyatif kullanılmakta, bununla birlikte mümkün olan en uygun fiyatlar ortaya çıkarılmaktadır. Milat Projesi, bu kapsamda, yüksek kalitenin baz alındığı modern yapı teknolojilerinin eksiksiz biçimde kullanıldığı konut projesi olarak Adil Kılıçkan – Mustafa Şekerci ve Hakan Ovacık ortaklığı ile sizlere sunulmaktadır. Yaşam alanlarınızda ihtiyaç duyacağınız tüm unsurlar sizin için önceden düşünülmüş ve projede hiçbir unsurun eksikliğini hissetmemeniz sağlanmıştır. Diğer yapı projelerinde de, kanunların emrettiği standartların hayli üzerinde sonuçları gururla ortaya koymaktayız.

Deneyim ve Donanım Bir Arada

Adil Kılıçkan – Mustafa Şekerci ve Hakan Ovacık ortaklığı, uzun yıllardır perakende sektöründe devam eden, 2000’li yılların başından itibaren yapı sektörünü de kapsayan oldukça sağlam bir alt yapıyı ifade eder. Sahip olunan deneyim, gerek yapı inşa teknolojilerinin en iyi şekilde temin ve tesis edilmesi, gerekse maliyetlerin optimizasyonu bakımından yüksek standartların ortaya çıkmasını sağlar. Firma olarak, yapı sektöründe pek çok firmanın sahip olmadığı insan gücü ve donanımla hizmet vermekte, binlerce metrekareye yayılan dev projelerden, konut projelerine kadar birçok alanda kolaylıkla hizmet verebilmekteyiz. İşletmecilik anlayışımız toplam kalite felsefesine odaklanmış olup, tüm süreçlerimizin mükemmel biçimde işlemesi için gerekli şartlar sağlanmış durumdadır. Bu sayede mühendislik harikası projelerimizi en estetik formu ile size sunabilmekte, bu süreçte planlanan süreler dahilinde sonuçları üretebilmekteyiz.

Milat Projesi; Ra-Da İnşaat (Adil Kılıçkan), Mustafa Şekerci ve Hakan Ovacık tarafından geliştirilmiş ve vücut bulmuş nitelikli konut projelerindendir. Mühendislik ilkelerini evrensel boyutta benimseyip, mimari estetiğin öngörülen standartlarında geliştirilen proje kapsamında, konut sahibi olmak isteyenler ve yatırımcılar için mükemmel bir zemin ortaya konulmuştur. Çok katlı konut projelerinde, geçmiş deneyimlerinizi unutturacak ve size bambaşka bir dünyanın kapılarını aralayacak olan Milat Projesi, konumu ve inşa standartları ile önemli bir fırsat olarak sunuluyor.

Dürüst, ilkeli ve kalite odaklı yönetim ilkelerimiz, projelerimize yatırım yapmak isteyenler için güvencenin anahtarıdır. Sektörde uzun yıllardır devam eden Adil Kılıçkan yatırımları, Mustafa Şekerci ile birlikte oluşturulan ortaklık ile yoluna sağlam adımlarla devam etmektedir. Yatırım kararı verirken, Milat Projesi gibi onlarca projemizi inceleyip, doğru karar verdiğinizi görebilirsiniz.

Vizyonumuz

Yapı sektöründe fark yaratan projelerimiz ile sektörün en beğenilen ve tercih edilen firması haline gelmek. Her geçen gün artan deneyimimiz ve sahip olduğumuz donanım ile sektörün lideri konumuna yerleşmek. Bununla birlikte isminden her zaman övgü ile bahsedilen, güvenilir bir firma olma imajını sürdürmek, vizyonumuzun temel ilkeleridir.

Misyonumuz

Konut ve diğer yapı ihtiyaçlarını, uygun maliyetlerle karşılamak ve sektörde en iyi çözümleri ortaya koymak misyonumuzdur. Dürüst yönetim ilkeleri ile ilişki içinde bulunduğumuz tüm sektörlere fayda sağlamak ve alıcılarımızı memnun etmek misyonu ile hizmet veririz.

Kurumsal İlkelerimiz

  • Firmamız, kanunlar ve etik ilkelere %100 uygun faaliyet sürdürür. Asla standart dışı uygulamalar yapmayız.
  • Müşterilerimizi her konuda en iyi şekilde bilgilendirir ve ihtiyaçlarına uygun çözümlere yönlendirme yaparız.
  • Öncelikle kalite, ardından fiyat politikasını benimser, uzun vadeli fayda sağlayacak projelere imza atarız.
  • Maliyetlerimizi ülke koşullarını dikkate alarak toplumlun her kesimine hitap edebilecek şekilde şekillendiririz.
  • Sonuç odaklı çalışır, her konuda kalıcı çözümler üretiriz.
  • Yapı projelerimizde güvenliği ön planda tutar, tüm yapılarımızı bu şekilde donatırız.
  • Modern şehircilik ilkelerine uygun yaşam alanları inşa edebilmek için mühendislik ve mimari ilkelere uygun yapıları inşa eder, bilimsel ve sanatsal yöntemler kullanırız.

Adil Kılıçkan – Mustafa Şekerci ve Hakan Ovacık birlikteliği, her zaman tercih edilecek yapıların inşa edilmesi için gerekli olanı en uygun şekilde gerçekleştirir. Biz gerekirse karımızdan feragat ederek, daha nitelikli projeleri ortaya çıkarmak için çalışırız.